رفع محدودیت لینکدین بدون پاسپورت(رفع بلاک در لینکدین)

مشاوره لینکدین

یکی از دغدغه های افراد اینه که اکانت های شبکه اجتماعیشون بسته بشن یا هک بشن.  لینکدین هم جز اون دسته شبکه های اجتماعیه حالا سوال اینه ایا اگر لینکدین ما حل شد راهی برای برگداندن اون وجود داره یا نه ؟؟؟؟

Linkedinاولویت اش فعالیت سالم کاربران  ر محیطی بدون حاشیه هست به همین دلیل روی کاربرهاش حساسه و رفتار های غیر عادی در لینکدین را جلوش و بگیره تا به اعتبار این پلتفرم خدشه وارد نشه

چرا نمیتونم وارد لینکدین بشم؟ به چه چیزهایی حساس هستش ؟دلایل محدود شدن اکانت لینکدین

❓❓❓❓

1- تعداد بازدید های غیرمعقول(در صورتی که تعداد بازدیدها از صفحه شخصی شما، معقول نباشد.)

2-ارسال بیش از حد پیام

3-درخواست های کانکشن بیش از حد مجاز

4-هک شدن پروفایل و به خطر افتادن اکانت شما

5-به کارگیری از اسم  و هویت غیر واقعی در پروفایل: اگر متوجه شود که نمایه یا بخش‌هایی از نمایه شما عمداً جعلی هستند یا هویت واقعی شما را نشان نمی‌دهند، ممکن است محدودیتی برای حساب شما ایجاد کند.

به‌علاوه، اگر نشانه‌هایی پیدا کنند که نشان می‌دهد حساب شما توسط شخص یا نهاد دیگری در معرض خطر قرار گرفته یا تصرف شده است، ممکن است اقدامات پیشگیرانه‌ای برای محدود کردن حساب شما برای محافظت از اطلاعات شما انجام دهند. برای دسترسی مجدد به حساب خود، لطفا وارد شوید و مراحل روی صفحه را برای تأیید هویت خود دنبال کنید.

6- رفتار های ربات گونه مثل کامنت گذاشتن های متعدد و رگباری

7- ورود و خروج زیاد از اکانت

8- داشتن پروفایل مناسب و نامربوط و پر نکردن فیلدهای ضروری پروفایل

نقض پروفایل

محتوای نمایه شما با خط‌مشی‌های انجمن حرفه‌ای لینکدین مطابقت داشته باشد. این شامل، اما محدود به موارد زیر نیست:

نام

عکس پروفایل

عکس پس زمینه

تجربه یا تحصیلات

اگر با خط‌مشی‌ها مطابقت نداشته باشد، ممکن است بخش‌های خاصی از نمایه شما، مانند عکس‌ها را حذف کنیم. اگر مکرراً محتوای نقض کننده را به نمایه خود اضافه کنید، ممکن است دسترسی به حساب شما را محدودشود. برای برخی از موارد نقض فاحش خط‌مشی‌های انجمن حرفه‌ای ما (مانند موارد سوء استفاده جنسی از کودکان، تروریسم، محتوای بسیار خشونت‌آمیز، آزار و اذیت جنسی فاحش)، ممکن است پس از یک بار نقض، حساب شما را برای همیشه محدود کنند. اگر فکر می کنید حساب شما به اشتباه محدود شده است، لطفا وارد شوید و مراحل روی صفحه را برای تأیید هویت خود دنبال کنید.

9-به اشتراک گذاری مشخصات و اطلاعات دیگران برای خود

10- استفاده از نرم افزارهای نادرست برای کپی کردن اطلاعات دیگران

11-نقض حقوق مالکیت فکری معنوی دیگران(کپی رایت و..”(

12-فعالیت‌های غیرقانونی و نامناسب انجام دهید.

13-به قانون‌های حریم شخصی، مالکیت فکری، هرزنامه (anti-spam)، مالیات و … و پذیرفتن و پیروی از آن‌ها اهمیت ندهیم.
14-استفاده از ابزارهای خودکار  و اتوماسیون

 استفاده از نرم افزارهای شخص ثالث یا افزونه های مرورگر که فعالیت وب سایت LinkedIn را خراش می دهند، تغییر می دهند، یا به صورت خودکار انجام می دهند، مجاز نیست.

15- نقض محتوا اگر مکرراً محتوایی ایجاد می‌کنید که خط‌مشی‌های انجمن حرفه‌ای لینکدین  را نقض می‌کند، ممکن است دسترسی به حساب شما را محدود شود. برای برخی از موارد نقض فاحش خط‌مشی‌های انجمن حرفه‌ای  (مانند موارد سوء استفاده جنسی از کودکان، تروریسم، محتوای بسیار خشونت‌آمیز، آزار و اذیت جنسی فاحش)، ممکن است پس از یک بار نقض، حساب شما را برای همیشه محدود شود.

اگر حساب شما به دلیل یک یا چند نقض محتوا محدود شده است، و فکر می‌کنید محتوا با خط‌مشی‌های لینکدین مطابقت دارد، می‌توانید وارد شوید و اعلان‌های روی صفحه را دنبال کنید تا ازآنها  بخواهید تصمیم خود را دوباره بررسی کنند. پس از انجام این کار، آنها دوباره محتوا را بررسی می کنند و نتیجه را به شما اطلاع می دهند

16-ویروسی شدن حساب :آخرین دلیل بسته شدن اکانت لینکدین ویروسی شدن حساب است. استفاده از برخی نرم افزارهای مخرب می‌تواند باعث ویروسی شدن اکانت شما و بسته شدن آن شود.

چگونه بسته شدن اکانت لینکدین را برطرف کنیم؟رفع بلاک در لینکدین?برگرداندن اکانت لینکدین؟

قبل از هر چیز خونسردی خود را حفظ کنیدو سپس موارد زیر را امتحان کنید

1-ایمیل خود را چک کنید گاهی اوقات به علت اینکه لینکدین شک میکند یک ایمیل به عنوان تغییر رمز میفرستد شما میتوانید رمزتان را تغییر داه وارد شوید

2-از vpn کمک بگیرید

3-وارد لینکدین شده و گزینه تغییر رمز عبور را بزنید

4- به ایمیل customerservice@linkedin.com  یا linkedin_support@cs.linkedin.com   یا https://www.linkedin.com/help/linkedin/ask/ppq   یا lsssupport@linkedin.com

پیام  بدهید

ban-linkedi-profile1
ban-linkedi-profile1

ban-linkedi-profile2
ban-linkedi-profile2

ban-linkedi-profile3
ban-linkedi-profile3

ban-linkedi-profile4
ban-linkedi-profile4

ban-linkedi-profile5
ban-linkedi-profile5

ban-linkedi-profile6
ban-linkedi-profile6

ban-linkedi-profile7
ban-linkedi-profile7

6ارائه اطلاعات شناسایی

گاهی اوقات ممکن است برای بازگردانی حساب لینکدین، از شما درخواست ارائه اطلاعات شخصی برای اثبات مالکیت حساب کاربری داشته باشند. برای اثبات این موضوع می‌توانید از اسنادی همچون کارت شناسایی، شناسنامه، گذرنامه و یا دیگر مدارک استفاده کنید.

7-استفاده‌نکردن از ابزارهای اتوماسیون

ابزارهای اتوماسیون ابزارهایی هستند که به‌طور خودکار کارهایی را در حساب کاربری شما انجام می‌دهند؛ مثلاً برای افراد درخواست اتصال می‌فرستند. به‌طور رسمی و براساس قوانین لینکدین، استفاده از هرگونه از این ابزارها با توافق‌‌نامۀ لینکدین تناقض دارد.

8-درخواست‌های شناسایی ID لینکدین را نادیده نگیرید

گاهی ممکن است که لینکدین هم‌زمان با درخواست شناسۀ کاربری، یک محدودیت موقت همبرای حساب شما ایجاد کند. اگر این اتفاق بیفتد، یعنی لینکدین گمان کرده است که حساب شما توسط یک بات مدیریت می‌شود و نه یک انسان.

این محدودیت موقت جدی‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید؛ درنتیجه بلافاصله درخواست ID لینکدین را نادیده نگیرید. هر چیزی را که لینکدین از شما درخواست کرده برایش بفرستید و با توجه کامل به دستورالعمل‌هایی که به شما می‌گوید، پیش بروید.

9-حساب کاربری جدید ایجاد نکنید

ممکن است وقتی پیام محدود‌شدن حساب را می‌بینید به این فکر کنید که بلافاصله یک حساب دیگر ایجاد کنید، ولی این اشتباه‌ترین کار است.

10-امنیت لینکدین خود را بالا ببرید

اگر امنیت لینکدین خود را بالا ببرید شاید از مسدود شدن لینکدین خود جلوگیری کنید راه های افزایش امنیت لینکدین را بخوانید

بسته شدن اکانت لینکدین چه تأثیری بر فرصت‌های شغلی می‌گذارد؟

مسدود شدن حساب کاربری لینکدین می‌تواند تأثیرات منفی روی فرصت‌های شغلی شما داشته باشد. در زیر، تأثیراتی که مسدود شدن حساب کاربری لینکدین می‌تواند بر فرصت‌های شغلی شما داشته باشد، آورده شده است:

 • از دست دادن ارتباط با افراد حرفه‌ای: با مسدود شدن حساب کاربری لینکدین، امکان برقراری و حفظ ارتباط با افراد حرفه‌ای، شبکه‌سازی و ایجاد روابط کسب و کار کاهش می‌یابد. این می‌تواند به دنباله‌ی از دست دادن فرصت‌های شغلی و توسعه حرفه‌ای مناسب برای شما منجر شود.
 • کاهش دسترسی به فرصت‌های شغلی: لینکدین به عنوان یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای، به کاربران امکان می‌دهد فرصت‌های شغلی را جستجو و دریافت کنند. با مسدود شدن حساب کاربری، دسترسی شما به این فرصت‌ها محدود می‌شود و امکان مشاهده و درخواست شغلی به عنوان یک کارجو را از دست می‌دهید.
 • کاهش دیده شدن توسط کارفرمایان و صاحبان کسب و کار: لینکدین به کارفرمایان و صاحبان کسب و کار امکان می‌دهد به رزومه و تجربیات شما دسترسی داشته باشند و شما را در نظر بگیرند. با مسدود شدن حساب کاربری، دیده شدن شما توسط این افراد کاهش می‌یابد و این می‌تواند به از دست دادن فرصت‌های شغلی و همکاری‌های حرفه‌ای مناسب منجر شود.
 • از دست دادن امکانات استخدامی: لینکدین به عنوان یک جستجوگر استخدامی معتبر، به کاربران امکان می‌دهد فرصت‌های شغلی را جستجو و درخواست کنند. با مسدود شدن حساب کاربری، امکان استفاده از این امکانات استخدامی کاهش می‌یابد و از دست دادن فرصت‌های شغلی و امکان شغلی جدید ممکن است رخ دهد.

روشهای رفع محدودیت لینکدین بدون پاسپورت(بازیابی اکانت لینکدین بدون پاسپورت- مشکل پاسپورت لینکدین)

گاهی از ما میپرسند آیا بدون پاسپورت هم می توانیم محدودیت حساب خود را رفع کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برای رفع محدودیت، حتما پاسپورت لازم است، ولی شاید با ارسال ایمیل به پشتیبانی لینکدین و یا ارسال تیکت به پشتیبانی لینکدین از طریق یک شخص دیگر، با درخواست رفع محدود شما موافقت شود. روش زیر هم میتونه کمک کننده باشه

1-یه اکانت دیگه با یه ایمیل دیگه باز کنید با همون اسم و فامیل و مشخصات خودتون (دقیقا کپی اکانت قبلی)
2-برای لینکدین یه تیکت ارسال میکنید و در قسمت ایمیل جایگزین اون ایمیل اکانت قبلی رو وارد میکنید که بسته شده.(لینک ارسال تیکت در https://www.linkedin.com/help/linkedin/solve)
3-بقیه فیلدها رو تکمیل میکنید و توضیح میدید که چرا اکانتتون بسته شده و امکان احراز هویت با پاسپورت ندارید و مایل هستین از طریق ایمیل ادامه مکاتبه برای حل مشکلتون رو انجام بدین. (چون دسترسی به اکانت قبلی برای ادامه مکاتبه ندارید)

tinkedinticket0
tinkedinticket0

روی قست others  کلیک کنید

linkedin-ticket1
linkedin-ticket1

یک متن تایپ کن و گزینه create a support ticket  را کلیک کن

ban-linkedin-account0
ban-linkedin-account0

متن ها را به صورت زیر پیدا کن

linkedin ticket 2
linkedin ticket 2

در قسمت قرمز بالا ایمیل قبلی را وارد کنید و در قسمت مسج بگویید از فیلتر شکن استفاده کردم یا افراد زیادی اد کردم اکانتم مسدود شده میخواهم روش دستی  یا افلاین که نامش linkedin member identity verification  استفاده کنم. با گوگل ترنسلیت یا chatgpt که یکی از ابزارهای هوش مصنوعی هست اینکار را بکنید

روش دوم رفتن به آدرس https://www.linkedin.com/help/linkedin/ask/ppq و از صفحه باز شده گزینه regain access to my account را بزنید و متنی که در بالا توضیح دادیم بیاورید

ban-linkedin-account1
ban-linkedin-account1

4- بعد از 2-3 روز بهتون در ایمیل جایگزین وارد شده پاسخ میدن که توضیح بیشتری براشون ارسال کنید. (بستگی داره چه توضیحی بخوان)
5-شما توضیح میدین که امکان احراز هویت با پاسپورت برای شما مقدور نیست و مایل هستین با فرم Non-US-Affidavit  احراز هویت رو انجام بدین. https://content.linkedin.com/content/dam/help/tns/en/Non-US-Affidavit.pdf

6- بعد از دریافت فرم و تکمیل اون باید یک شخص notaries public پیدا کنید که با بررسی مدارک شما احراز هویتتون رو تائید کنه .من با کمک آقای دکتر حسن امیرشاهی اینکارو انجام دادم)
7- فرم مربوطه رو برای لینکدین ایمیل میکنید و تمام …
8- کارشناس لینکدین میگه احراز هویت انجام شده و اکانت جدیدی که ساختین رو در اولین فرصت حذف کنید که شما هم اینکارو انجام میدین.

البته جدیدا برای ایرانی ها میگن به https://www.linkedin.com/help/linkedin/ask/ppq پیام دهید

چرا لینکدین عکس پاسپورت میخواد؟

میخواد مطمین باشه که اکانت فیک نیست و دست یک شخص است

آیا لینکدین پاسپورت ایرانی را هم قبول میکند؟

متاسفانه جدیدا این امکان نیست که با پاسپورت ایرانی رفع فیلتر کنید پس حواستان باشد

پیشنهاد

اگر دوست دارید با لینکدین و کاربردهای آن بیشتر آشنا بشید لینک آموزش لینکدین و اگر دوست دارید از خدمات لینکدین ما استفاده کنید لینک ارائه خدمات طراحی و بهینه‌سازی حرفه‌ای پروفایل شرکتی و شخصی  لینکدین را استفاده کنید.

5/5 (7 نظر)

45 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • am.ahmadzadehmiri93@gmail.com
  2023-10-27 14:05

  من واقعا گیر کرده بودم حساب کاربریمون مسدود شده بود نمیدونستم چکار کنم

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2023-12-10 14:00

   میتوانید توسط راه هایی که گفتیم اکانت لینکدین مسدود شده خود را باز کنید

   پاسخ
   • am.ahmadzadehmiri93@gmail.com
    2024-02-01 13:10

    در لینکدین محدود شدم لطفا کمک کنید تا رفعش کنم

    پاسخ
 • اگر به هیچ روشی رفع محدودیت لینکدین انجام نشد ایا پس از بسته شدن اکانت لینکدین به نظرتون با همون ایمیل قبلی لینکدین ایجاد کنیم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2023-11-09 13:05

   من اصلا پیشنهاد نمیکنم که پس از رفع مسدودیت لینکدین از همان ایمیل قبلی استفاده کنید
   بهتر است ایمیلتان را تغییر دهید

   پاسخ
 • shirin shamsghahfarokhi
  2023-11-15 09:59

  من اکانت لینکدینم بسته شده با همون ایمیل قبلی باز ثبت نام کنم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2023-11-28 12:06

   برای رفع محدودیت لینکدین بهتر است با ایمیل جدید وارد شوید

   پاسخ
 • حساب کاربری لینکدین من مسدودشده بود از روش شما بازش کردم

  پاسخ
 • فریبا
  2024-01-05 22:39

  سلام آیا راهی برای ارتباط با لینکدین هست؟ از من وریفای میخواد و این پیام میاد و نمیتونم هیچ کاری بکمنم 🙁
  The government ID you’re attempting to scan is issued by a country that isn’t supported for this verification

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2024-01-06 10:41

   سلام متاسفانه جدیدا پاسپورت ایرانی را قبول نمیکنند چند راه ارتباطی برای رفع محدودیت هست ایمیل زدن به linkedin_ads_support@linkedin.com و customerservice@linkedin.com و یا از روش 5 این صفحه کمک بگیرید

   پاسخ
   • فریبا
    2024-01-06 21:50

    ممنون ازپاسخگوییتون
    راهی هست بدون وارد شدن به اکانتم بتونم تیکت بفرستم چون به این دوتا ایمیل زدم ارسال نشد و گفت باید وارد اکاتم شم
    و یه سوال دیگه توی روش باید حتما وارد اکانتم شم و تیکت بفرستم؟

    پاسخ
    • مدیر سایت
     2024-01-07 11:04

     خواهش میکنم اره روش 5 باید وارد اکانتت بشی ولی اون ایمیلی که برات غرستادم با ایمیل ثبت نامی در لینکدین هم میتونی ایمیل بدی نیاز به ورود نیست البته سریع جواب نمیدن ولی اگر خوش شانس باشی جواب میگیری

     پاسخ
    • مدیر سایت
     2024-01-16 11:22

     قسمت رفع محدودیت لینکدین بدون پاسپورت(بازیابی اکانت لینکدین بدون پاسپورت)اضافه کردیم 8 مورد مطالعه کنید دوستان انجام دادن موفق بودن

     پاسخ
 • امیر رضا
  2024-01-16 09:56

  سلام من اکانت اولم چند ماه پیش محدود شد و چون نمیتونستم ووریفای کنم نتونستم برگردومش برای همین با یه ایمیل دیگم یه اکانت دیگه ساختم ولی بعد از چند هفته این یکیم محدود شد و باز به خاطر محدودیت ایران امکان وریفای کردن وجود نداره….به پشتیبان لینکدین هم پیام دادم میگه امکان رفع مسدودی به خاطر نقض قوانین وجود نداره با اینکه من سعی کردم قوانین لینکدینم رعایت کنم و نمیدونم مشکل چیه.از اون جایی که لینکدین با برگردوندن اکانتم موافقت نمیکنه به نظرتون چطوری میتونم یه اکانت جدید بسازم بدون اینکه دوباره محدود بشه؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2024-01-16 11:20

   شما احتمالا کانکشن زیادی برقرار میکنید و یا پیام هایی مخالف با قوانین لینکدین را میگذارید قوانین لینکدین را مطالعه کنید و قسمت رفع محدودیت لینکدین بدون پاسپورت را جدید گذاشتیم مطالعه کنید دوستان انجام دادن موفق بودن

   پاسخ
   • امیر رضا
    2024-01-18 11:05

    ممنون از راهنمایی
    من شاید روزی 4 – 5 تا کانکشن برقرار میکردم پیامی هم نذاشتم اصلا که قوانین لینکدین را نقض کنه آخه.
    به نظرتون اگر نتونستم اکانتم را برگردونم ساخت اکانت جدید با یه ایمیل جدید ممکنه؟

    پاسخ
    • مدیر سایت
     2024-01-18 12:19

     سلام شاید با فیلتر شکن رفتید و شاید قوانین لینکدین را نقض کردید – بله ممکنه البته ما راه حل برگداندن اکانت های بلاک شده را هم گفتیم شاید کمک کنه بهتون

     پاسخ
     • امیر رضا
      2024-01-19 09:34

      به پشتیبانی لینکدین پیام دادم و توضیح دادم ولی گقتن تصمیمشون اینه که اکانتم محدود بمونه :/
      فقط اینکه گفته میشه هر فرد باید فقط یه اکانت لینکدین داشته باشه و نمیتونه با اسم و مشخصات یک فرد چند تا اکانت باشه به نظرتون اگه یک اکانت جدید بزنم با توجه به این که دو تا اکانت قبلیم محدود شده ممکنه دوباره این یکیم محدود کنه؟

 • امیر رضا
  2024-01-18 11:16

  ممنون میشک اگر لینک مقاله جدیدتونم بزارین متاسفانه نتونستم پیداش کنم

  پاسخ
 • گلبرگ صارمی
  2024-02-05 08:27

  سلام خسته نباشید اکانت لینکدینم محدود شده و نمیتونم وریفای کنم که تیکت بزنم بهشون
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 • مهدی
  2024-02-07 12:34

  سلام اکانتم مسدود شده بعد مکاتبه یه فرم استهشار هویت فرستادن که احتمالا میدونید چه نوع فرمی هست دو قسمت داره بالا باید مشخصات و… رو بنویسم پایین باید یک جای دولتی که مثل دفتر اسناد رسمی یا جاهای دیگه باید مهر و امضا کنن و تایید کنن که صاحب حساب لینکدین خود من هستم،اما نمیدونم باید کجا این فرم روو ببرم و پر کنن و ایا اصلا پر میکنن یا نه،اگر میشد یه عکس از فرم میفرستادم

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2024-02-07 17:12

   سلام روز بخیر
   دکتر حسن امیرشاهی را سرچ کنید وکیل پایه یک دادگستری هستند انجام میدن

   پاسخ
 • مهدی
  2024-02-07 19:32

  من گفتم جاهای دولتی کجا باید برم نوشته بود مثلا دفتر اسناد رسمی یا ثبت احوال و….. سوالم اینه آیا پر میکنن یا نه

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2024-02-11 09:27

   بله دیگه کارشون دعاوی حقوق بین الملل هست

   پاسخ
   • مهدی
    2024-02-11 12:35

    روش دیگه ای به غیر از ایشون نمیدونید؟ چون هزینه همین تکمیل فرم خیلی زیاده به من گفتن

    پاسخ
    • مدیر سایت
     2024-02-11 12:55

     نه متاسفانه تنها راه فعلا همین هست مگر اینکه شما یک پروفایل جدید بسازید

     پاسخ
     • مهدی
      2024-02-11 13:35

      در داخل فرم لینکدین نوشته که میتونید برید ثبت احوال،اسناد رسمی و…. بعد چطوری میگید راه دیگه نیست؟
      پروفایل جدید که ساختم که تونستم باهاشون مکاتبه کنم و فرم برام ارسال کنن دیگه.

 • فاطمه
  2024-03-19 18:22

  سلام و وقت بخیر . لینکدین من فکر میکنم به دلیل تعداد کانکشن هایی که زدم مسدود شده و وقتی میخوام به همان طریقی که گفتید به پشتیبانی لینکدین پیام بدم و درخواستم رو ثبت کنم و عکس پاسپورت بگذارم ارور we are sorry.There was an error creating your case.please try again میده و از هر راه دیگری که امتحان میکنم باز هم این خطا رو میده. حتما برای ارسال پیام به پشتیبانی لینکدین باید اکانت جدید با مشخصات قبلی بزنم؟

  پاسخ
 • Matin Taherzadeh
  2024-03-24 11:06

  با سلام.
  بنده چندین مقاله هم در سایت های گوناگون در این رابطه مطالعه کردم متاسفانه تا الان هیچکدام راهگشا نبوده اند.
  سال پیش حساب لینکدین من مسدود شد و گفتن که باید پاسپورت ارائه بدید تا وریفای بشید.
  بنده در حین خدمت سربازی بودم و امکان تهیه پاسپورت برام مقدور نبود.
  راهکارهای غیر از پاسپورت رو هم امتحان کردم از جمله تیکت زدن به پشتیبانان لینکدین اما مدام جواب های ربات گونه برام ارسال میشد تا اینکه بالاخره بعد از چند هفته انتظار یه نفر بهم از تیمشون پاسخ داد که خود فرد باید تیکت بزنه به ما !!! تعجب من از این سیستم مسخره لینکدین اینه که خودشونو واقعا به نفهم بودن زدن یا اینکه کلا نمی فهمن!؟
  مگه میشه شما حساب من رو مسدود کنید و من حتی نتونم لاگین کنم که بتونم با حساب خودم به شما تیکت پشتیبانی بزنم و بعد انتظار داشته باشید که حتما با همان حساب مسدود شده بهتون تیکت بزنم؟
  انگار لینکدین با این سیستم ملاحظه نشده سعی داره کاربرانش رو سوق بده به سمت ایجاد اکانت جدید که واقعا جای تاسف داره.
  من چندین بار سعی کردم با زبان انگلیسی سلیس همین رو بهشون توضیح بدم ولی به شکل اعصاب خوردکنی، همان پاسخ های تکراری و بی منطق قبلی می آمد و میگفت شما یک فرد دیگه با اسم دیگر هستید و ما حریم شخصی کاربران برامون اهمیت داره. خب من دقیقا از چه راهی میتونستم ثابت کنم خودم هستم!!؟؟!!؟؟

  یک سال گذشته و دوباره سعی داشتم خودم رو وریفای کنم. نکته جالب اینکه ظاهرا قوانین لینکدین عوض شده و سختگیری ها نسبت به کاربران ایرانی خود بیشتر شده.
  به این صورت که وقتی کشور خودت یعنی ایران رو انتخاب میکنی و گزینه continue رو میزنی، سریعا به شما پیغام میده که این کشور در لیست کشورهای مورد تایید ما برای وریفای کردن نیست!!!
  خب من الان دقیقا باید چیکار کنم؟؟
  یعنی خیلی مسخره شده این سیستم و به هیچکسی هم نمیشه دردت رو گفت و کلی هم تیکت به سایت های ایرانی زدم و کامنت گذاشتم تا شاید کسی که چیزی متوجه میشه، کمکی بکنه اما هیچی به هیچی.
  تلاش کردم حساب جدید ایجاد کنم و دوباره از اول از سر بگیرم همه چی رو و کانکشن هام و فالوورامو دوباره به دست بیارم ولی جالبیش اینه حتی اجازه ساخت اکانت جدید هم لینکدین بهم نمیده!
  وقتی reCAPTCHA رو انجام میدم، بهم پیغام خطا میده. مراحل رو 10 بار از اول رفتم و همان پیغام خطا.

  دارم دیوونه میشم دیگه.
  از یه طرف برای کارم به لینکدینم احتیاج دارم و از طرف دیگه نه میشه حساب جدید ساخت و نه میشه قبلی رو پس گرفت.

  یه نفر که دقیقا زبون این آدمای زبون نفهم رو می فهمه، لطفا راهنمایی کنه. ببخشید اگر تند و صریح می نویسم چون واقعا دیگه خسته شدم و نزدیک به 1 ساله درگیر این مسخره بازیا شدم.

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2024-03-24 12:02

   دوست عزیز حق با شما هست و متاسفانه لینکدین برای ایرانی ها مشکلات زیادی جدیدا ایجاد کرده پیشنهاد ما ایناست که یک ایمیل جدید برای linkedin_support@cs.linkedin.com یا https://www.linkedin.com/help/linkedin/ask/ppq ایمیل بزنی و مشکلت رو بگی ببینی حل میشه یا نه و یا با همون ایمیل جدید و با یک کامپیوتر جدید ساخت اکانت جدید بسازی شاید IP کامپیوترت را شناختن و نمیزارن پروفایل بسازی
   به هرحال این راه حل ها هم صدصد نیست ولی امیدواریم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه

   پاسخ
 • سلام

  بتازگی لینکدین برای احراز هویت و رفع محدودیت دیگر پاسپورت ایرانی را نمیپذیرد و بجای آن اطلاعات هویتی بایستی توسط دفاتر اسناد رسمی تایید شود.

  خواستم بدانم آیا کسی تجربه ای داره که بعد از ارسال تاییدیه دفتر اسناد رسمی چه مراحلی دیگزی باید طی بشه؟

  آیا بعد از ارسال تاییدیه بی دردسر محدودیت رفع میشه یا اینکه باز هم سوال میپرسند و مدارک میخواهند؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2024-03-27 13:57

   سلام
   بله علی جان والا حقیقت چندین نفر این کار رو انجام دادن و طبق اطلاعاتی که به ما دادن مشکلشون بعد از ارسال فرم هویتی دفاتر رسمی حل شده و دیگه کار خواستی نیاز به انجام نبوده

   پاسخ
 • علیرضا
  2024-04-05 00:42

  برای دفتر اسناد رسمی چه کاری باید انجام بدیم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2024-04-06 16:25

   فرمی که لینکدین میفرسته رو باید توسط مهر اسناد رسمی تایید کنید

   پاسخ
 • مریم زارع
  2024-04-07 13:07

  اسناد رسمی کجا این کار رو انجام میده کسی اطلاع دره چون من هر اسناد رفتی رفتم میگه انگلیسی مهر نمیکنه

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2024-04-08 11:35
   پاسخ
   • با سلام

    لینکدین برای رفع محدودیت ایرانیان فقط فرم تایید اطلاعات هویتی تکمیل شده با مهر و امضا یک دفتر اسناد رسمی رو قبول میکنه. این فرم به زبان انگلیسیه اما دفاتر اسناد رسمی فقط متون فارسی رو گواهی امضا میکنند. آیا لینکدین معادل فارسی رو قبول میکنه؟ اگر نه راه حل چیه؟ کسی تجربه ای داره؟

    پاسخ
    • مدیر سایت
     2024-04-28 17:19

     سلام روز بخیر
     نباید مشکلی باشه مهم اینه که توسط اسناد رسمی تایید شده باشه حالا شما میتونید بفرستید برای ایمیل های داده شده ببینید به چه صورت است

     پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید