چرا انتخاب پیشتاز وب وی پی

why choose us-

چرا پیشتاز وب­‌وی­‌پی را به­ عنوان سایت آموزشی و خدمات طراحی خود انتخاب نماییم؟

شما با دیدن آموزش‌های با کیفیت و اصولی ما سریعا می‌توانید مهارت های خودتان را افزایش داده و وارد بازار کار شوید.

همچنین شما با خرید دوره‌های آموزشی پیشتاز وب‌‌وی‌پی می توانید مهارت‌های کار با کامپیوتر مانند طراحی،‌طراحی‌سایت، بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در حوزه خدمات خود را افزایش داده تا در دنیای رقابتی امروز از رقبا پیشی گرفته و یک کسب و کار مستقل بدون نیاز به دیگران(به صورت دورکار) برای خودتان راه‌اندازی کنید.

گروه پیشتاز و‌ب‌وی‌پی با رویکرد حرفه‌ای و خلاق که در زمینه خدمات طراحی گرافیک به کار می‌برد می تواند از برند شما حفاظت کرده وتبلیغات موثرتری را برای کسب و کارتان فراهم کند.

several years of experience-min

دارای چندین سال سابقه در زمینه طراحی وب، دیجیتال مارکتینگ و فریلنسر

گروه پیشتاز وب‌وی‌پی که در حال فعالیت در زمینه ارایه خدمات طراحی دیجیتال مارکتینگ و فریلنسریگ می‌باشد، این گروه از ابتدای شروع فعالیت، سعی در ارائه جدیدترین آموزش‌ها و خدمات طراحی با حداکثر کیفیت به کاربران نموده است..
مطالب آموزشی با هدف ایجاد کسب‌و‌کارهای اینترنتی مستقل، رقابت درست در دنیای دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای با‌ارزش جهت رساندن سایت شما به رتبه یک گوگل و فروش بالا در بازار کسب تان می‌باشد .

Powerful support-

پشتیبانی قوی

متخصصين با تجربه پیشتاز وب‌وی‌پی با بیش از چندین سال تجربه در زمینه طراحی، دیجیتال مارکتینگ و فریلنسر با کمال افتخار شما را تا رسيدن به اهدافتان تا جایی که زمان اجازه می‌دهد و علم بر آن موضوع دارند همراهي می‌نمایند.
سعی ما در پیشتاز وب وی پی ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می‌باشد. در حال حاضر پشتیبانی پیشتاز وب‌وی‌پی به صورت‌های تلفن، پشتیبانی آنلاین و ایمیل (سیستم ارسال تیکت)است، ساعات کار ما همه روزه از ساعت 8 صبح الی 5 بعدظهر به جز روزهای تعطیل می‌باشد.

Security of educational products and design services

امنیت محصولات آموزشی و خدمات طراحی:

گروه پیشتاز و‌ب‌وی‌پی با دریافت مجوز از وزارت ارشاد اسلامی و ستاد ساماندهی کسب‌و‌کارهای مجازی این افتخار را دارد به عنوان یک کسب‌و‌کار معتبر در زمینه محصولات آموزشی و خدمات طراحی فعالیت کند.

گروه پیشتاز وب‌وی‌پی دارای نماد اعتماد الکترونیکی و مجوز از وزارت ارشاد اسلامی است که در پایین سایت مستندات آن قابل مشاهده می‌باشد