فهرست محتوای مطالب

improving-SEO-of-product-pages
improving-SEO-of-product-pages

 مقدمه

در دنیای رقابتی امروزه، برنده‌شدن در عرصه آنلاین و جذب مشتریان نه‌تنها به طراحی جذاب وب‌سایت، بلکه به بهبود سئو صفحات محصولات نیز بستگی دارد. این مقاله به بررسی اصول و تکنیک‌هایی می‌پردازد که با بهبود سئو صفحات محصول، می‌توانید رتبه و محبوبیت وب‌سایت خود را افزایش داده و در نتیجه، تعداد مشتریان خود را گسترش دهید. از توضیح نقش لینک‌سازی خارجی گرفته تا بهینه‌سازی تصاویر و ایجاد محتوای مپ، در این مقاله به ارائه راهکارهای جذابی برای بالابردن سئو صفحات محصولات می‌پردازیم. به همراه ما باشید تا راز برتری در جلب مشتریان و افزایش رتبه خود را کشف کنیم.

 راهکارهایی در جهت بهبود سئوی صفحات محصول

بهینه‌سازی متا تایتل

 با تطابق استراتژی کلمات کلیدی، عنوان خود را با نام محصول و کلمات کلیدی مهم و مرتبط با محصول بهینه کنید تا جستجوهای مرتبط را به‌خوبی پوشش دهید. برخی ترفندهای نوشتن متا تایتل صفحه محصول عبارت‌اند از:

 •  اصطلاحات جذاب و توضیحات خلاقانه: از اصطلاحات جذاب و توضیحات خلاقانه در عنوان استفاده کنید تا جلب‌توجه کاربران را افزایش دهید.
 •  موضوح و مختصر بودن: عنوان باید واضح و مختصر باشد و محتوای دقیق محصول شما را به‌خوبی انتقال دهد. واردکردن نام تجاری، نام محصول، شماره مدل، و ویژگی‌های مفید مانند رنگ، اندازه، و حتی SKU بسیار حائز اهمیت است.
 •  رعایت قوانین کپی‌رایت: در نوشتن متا تایتل، قوانین کپی‌رایت را رعایت کرده و از عدد، علامت نگارشی و نشانه‌گذاری پرانتز بهره ببرید.
 •   استفاده از اصطلاحات تحریک‌آمیز: از اصطلاحاتی که احساس تحریک و اهمیت را به کاربران منتقل کنند، مانند “پرفروش‌ترین” یا “تخفیف ویژه” در عنوان استفاده کنید.
 •  استفاده از عناوین Long Tail: درحالی‌که عناوین Long Tail می‌توانند به‌خوبی رتبه بگیرند و درصد خرید بالا داشته باشند، تا حد ممکن از عناوین با طول مناسب استفاده کنید. اطلاعات مهم را در ۵۰-۶۰ کاراکتر جاسازی کنید تا در نتایج جستجو به‌خوبی نمایش داده شود.

بهینه‌سازی متا دیسکریپشن

 بهینه‌سازی توضیحات متا یا (Meta Description) یکی از اصول اساسی در بهبود سئو صفحات محصول محسوب می‌شود و باید به این نکته توجه شود که این بخش از محتوای سایت اهمیت زیادی دارد. برای نوشتن یک متا دیسکریپشن بهینه و جذاب، از ترفندهای زیر استفاده کنید:

 •  معرفی کوتاه محصول: معرفی مختصر و جذاب از محصول را در متا دیسکریپشن قرار دهید تا توجه کاربران را جلب کنید.
 •  نوشتن متن تبلیغاتی: از اصطلاحات تبلیغاتی و جذاب درباره محصول استفاده کنید تا کاربران را به خرید واکنش دهند.
 •  استفاده از قیمت: در صورت امکان، قیمت محصول را در متا دیسکریپشن اعلام کنید تا جلب‌توجه بیشتری داشته باشد.
 •  استفاده از کلمات وسوسه‌انگیز: از کلماتی مثل “تخفیف”، “رایگان” و اصطلاحات وسوسه‌انگیز دیگر برای جذب توجه استفاده کنید.
 •  استفاده از اعداد: اعداد به‌عنوان اطلاعات محکم و قابل‌اطمینان در متا دیسکریپشن مفیدند.

 همچنین، در متا دسکریپشن، جزئیات اساسی محصول از قبیل برند، نام محصول، شماره مدل، و دیگر اطلاعات کلیدی را درج کنید. همچنین، استفاده از %%currentday%% یا %%currentmonth%% در متا تایتل برای نشان‌دادن تاریخ آپدیت و اطلاعات زمانی مفید است. این ترفندها باعث می‌شوند متا دیسکریپشن شما جذاب‌تر و مؤثرتر باشد.

استفاده از URL بهینه شده برای سئو محصول:

 حفظ سادگی در URL محصول بسیار مهم است!

 بسیاری از سیستم‌های مدیریت محتوا برای نمایش محصول، یک URL بلند و پیچیده ارائه می‌دهند. به‌عنوان‌مثال:

 YOURSITE.com/ingredients/hops/whole/citra/product-page

 توصیه می‌شود تا جای ممکن URL صفحه محصول را کوتاه و جذاب کنید. بهترین گزینه این است که نام محصول به انگلیسی را به‌عنوان URL انتخاب کنید. به‌عنوان‌مثال: iphone-7.

آموزش آشنایی با آدرس سایت و نکات ساخت آدرس صفحات سایت(url) میتواند به شما کمک کند.

 توجه به لینک‌های بردکرامب

 لینک‌های بردکرامب اطلاعاتی را به کاربران در صفحه محصولات ارائه می‌دهند تا نشان دهند در کدام صفحه از سایت قرار دارند. این نوع لینک‌ها به تمام صفحات سایت قابل‌اعمال هستند و تنها به محصولات محدود نیستند. این لینک‌ها در واقع به‌عنوان یک نقشه برای کاربر عمل می‌کنند تا از کدام صفحه به این بخش از سایت رسیده‌اند. برای بهره‌مندی از این ویژگی، می‌توانید از افزونه‌های وردپرس استفاده نمایید. این قابلیت به بهبود رابط کاربری وب‌سایت که در بالا به آن اشاره شد، کمک خواهد کرد.

 نکات مرتبط با محتوای محصول

 ارائه اطلاعات کامل و منسجم برای صفحه محصول ضمن اینکه می‌تواند در فروش شما تأثیر بسیاری داشته باشد، به دیده‌شدن وب‌سایت و افزایش ترافیک نیز کمک خواهد کرد و موجب ارتقا وب‌سایت و پیشرفت روزافزون شما خواهد شد. این نکات شامل موارد زیر خواهد بود:

 ۱-محتوای یکپارچه و منسجم:

 ارائه اطلاعات دقیق و کامل درباره محصولات به‌صورت شفاف و قابل‌فهم برای کاربران.

 اجتناب از استفاده از محتوای کپی و تلاش برای ایجاد محتوای منحصربه‌فرد.

 ۲-توجه به جزئیات محصول:

 •  توجه به جزئیات محصول و اجزای تشکیل‌دهنده آن با استفاده از تصاویر باکیفیت و سئو تصویر با اضافه‌کردن تگ‌های آلت و عنوان‌های مرتبط با کلمات کلیدی.
 • ایجاد گالری محصول با تصاویر مختلف و زوایای مختلف.
 • ضبط ویدئویی از محصول به‌منظور نمایش اندازه، مزایا، و عملکرد.
 •  ارائه مزایا و معایب محصول به همراه نحوه عملکرد، طراحی محصول و فاکتورهای مهم طراحی محصول، و مراحل نصب.
 • ایجاد اطلاعات کامل: ارائه اطلاعات در مواردی از جمله نحوه اتصال به دیگر قسمت‌ها، چک‌لیست تعمیر و نگهداری، و الزامات اجرایی.
 •  گذاشتن کاتالوگ محصول در صورت وجود

 ۳-توجه به محتوای متنی محصول و به‌کارگیری انواع محتوا مانند (تصویر، ویدئو، جدول، اینفوگرافیک، متن)

 1.  استفاده از لیست‌ها: کاربران علاقه دارند به محتواهای ساختاریافته و دسته‌بندی شده، از جمله لیست‌های عددی و بولت دار؛ بنابراین، در نگارش محتوای صفحه محصول، بهتر است به این نکته توجه کنید و بخشی از اطلاعات را در قالب لیست‌های ساختاریافته و خلاصه، به کاربر ارائه دهید. این اقدام به کاربر این امکان را می‌دهد که با یک مرور چشمی، حجم بیشتری از اطلاعات را اسکن کند و زمان بیشتری را با محتوای صفحه محصول شما سپری کند.
 2. استفاده از جدول: جدول یکی از المان‌های محتوای محبوب در صفحات محصول است که می‌تواند کاربران را به صفحه محصول شما جلب کند. اطلاعاتی مانند قیمت، جنس، رنگ، اندازه، ویژگی‌های فیزیکی و غیره را در قالب جدول ارائه داده و از تأثیرگذاری سئو صفحه محصول بهره‌مند شوید.

 ۴- قراردادن بخش استعلام قیمت محصول

 قراردادن بخش درخواست قیمت محصول با رعایت شرایط اقساطی، امری مهم و جذاب است. اما لطفاً مراقب باشید و قیمت را به اشتباه تعیین نکنید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات قیمت دقیق و معتبری را ارائه می‌دهید تا اعتماد کاربران حفظ شود.

 ۵-قرار دادن راهنمای محاسباتی برای انتخاب و نحوه خرید محصول

 ۶-قراردادن راهنمای ارسال محصول

 ۷-صفحه گارانتی محصولات

ضمانت خرید محصول در صورت وجود که شامل قوانین گارانتی محصول – قوانین و شرایط بازگشت و یا تعویض کالا

 ۸-چرایی انتخاب محصول از ما

(ارائه خدمات ارسال سریع – تنوع در محصولات – استفاده از تکنولوژِی روز…)

 ۹- معرفی بانک برندها و تأمین کنندگان معتبر در صورت وجود

توجه به تجربه کاربری

 در فروشگاه آنلاینتان، باید به فکر ایجاد حس خوب و راحتی برای مشتریانتان باشید. باتوجه‌به فاکتورهای تجربه کاربری مانند دسترسی آسان به بخش‌های مختلف سایت، راحتی تعامل با سایت، سادگی در پروسه خرید، و استفاده از المان‌های بصری جذاب، تلاش کنید تا یک تجربه کاربری جذاب و به‌یادماندنی برای مشتریان فروشگاهتان در دنیای آنلاین ایجاد کنید.

لینک‌سازی

 •  لینک‌سازی خارجی

 پس از انجام اقدامات اساسی سئو برای بهینه‌سازی صفحه محصول، لینک‌سازی خارجی به‌عنوان یک جزء حیاتی برای ارتقای رتبه و دسترسی بهتر به مخاطبان مطرح می‌شود. ایجاد یک استراتژی هوشمندانه و حرفه‌ای برای لینک‌سازی خارجی، از طریق انتشار رپرتاژ آگهی و خرید بک‌لینک، می‌تواند به‌سرعت تأثیرگذاری در بهبود جایگاه صفحه محصول در نتایج جستجوی موتورهای جستجو داشته باشد. در این راستا، انتخاب لینک‌های مرتبط با حوزه کاری و ارتقای تجربه کاربری می‌تواند به بهبود اعتبار محتوا و جلب‌توجه مخاطبان کمک کند. از طرفی، لینک خارجی باید بادقت و انطباق با نیازهای کاربران ارائه شود تا بهترین نتایج سئو و جلب‌توجه دستیابی شود.

 •   لینک سازی داخلی

 لینک‌های داخلی در وب‌سایت شما به‌عنوان پل‌های ارتباطی برای کاربران عمل می‌کنند و برای تسهیل در گشت‌وگذار در صفحات مختلف بسیار اهمیت دارند. در این زمینه، توصیه می‌شود که باتوجه‌به ارتباطات معنایی بین کلمات کلیدی مختلف و صفحات مختلف وب‌سایت، لینک‌های داخلی را با هدفمندی ایجاد کنید. این به معنای درنظرگرفتن نیازهای کاربران به محتواهای جدید است. با ایجاد لینک‌های داخلی در بخش‌های مختلف محتوای صفحات محصول، مانند لینک‌های به صفحات محصولات، دسته‌بندی‌ها، صفحات بلاگ و…، می‌توانید به بهبود تجربه کاربری و افزایش دسترسی به اطلاعات موردنظر کاربران کمک کنید.

آموزش مفهوم لینک‌سازی و لینک‌سازی داخلی و همچنین چگونه بک‌لینک بگیریم +نکات مهم روش‌هایی افزایش بک‌لینک می‌تواند در لینک‌سازی به شما کمک کند.

  استفاده از اسکیما مارک‌آپ

 در صفحات محصول، حتماً از اسکیما مارک‌آپ برای افزایش دیده‌شدن و جذب توجه بیشتر کاربران استفاده کنید. اضافه‌کردن product schema و review schema به صفحات محصول می‌تواند به دو راهنمایی اصلی کمک کند. اولاً، با جذب توجه بیشتر به خود صفحه و محصول، افزایش کلیک و بازدید صفحه را به دنبال داشته باشید. ثانیاً، افزودن این اطلاعات به مارک آپ‌های صفحه محصول، نرخ کلیک یا CTR سئو را بهبود بخشیده و به تبلیغات افزوده شده کمک کند. همچنین، با افزایش فهم موتورهای جستجو از محتوا، امکان افزایش فروش نیز وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که این اسکیما مارک آپ‌ها به‌درستی پیاده‌سازی شده‌اند و اطلاعات مهم محصول شما را به طور دقیق و کامل نمایش دهند.

آموزش اسکیما (اسکیما مارک آپ) می‌تواند برای شما کمک‌کننده باشد.

 بررسی بهینه‌سازی صفحات محصول برای موبایل یا گوشی

 سئو موبایل یک عامل بسیار حیاتی در بهینه‌سازی صفحات محصول برای موتورهای جستجو مانند گوگل است. این تکنیک باعث بهبود رتبه‌بندی صفحات محصول در نتایج جستجوی موبایل می‌شود و افزایش ترافیک مخاطبان موبایل را به سایت فروشگاهی جلب می‌کند. بهینه‌سازی صفحات محصول با استفاده از سئو موبایل نه‌تنها به جلب‌توجه کاربران موبایل کمک می‌کند؛ بلکه با افزایش نرخ کلیک، تجربه کاربری را بهبود بخشیده و در نهایت باعث افزایش فروش محصولات می‌شود.

برای تشخیص بهینه بود صفحه محصول آموزش ۱۲ روش تشخیص موبایل فرندلی بودن سایت را ببینید.

 استراتژی‌های هوشمندانه برای حفظ سئو و جلب‌توجه در صفحات محصول ناموجود

 اطلاعات صفحه ناموجود به‌شدت بر روی اعتبار و سئو سایت تأثیر منفی دارد، حتی اگر محصول در دسترس نباشد. درصورتی‌که محصول را در دست دارید؛ اما هنوز آماده تحویل نیست، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 •  پیش‌خرید محصول قبل از آماده‌شدن: از افزونه WooCommerce Pre-Orders برای ایجاد قابلیت پیش‌خرید یا پیش سفارش محصولات استفاده کنید.
 •  نمایش محصولات جایگزین: از افزونه Linked Products برای نمایش محصولات پیشنهادی جایگزین در صفحه جزئیات محصول استفاده کنید.
 • اطلاع‌رسانی به مشتری: از افزونه wp letme know woocomerce برای اطلاع‌رسانی به مشتریان درباره آماده‌شدن محصول استفاده کنید.
 •  ریدایرکت به محصول دیگر: با استفاده از افزونه Yoast یا Rank Math یا افزونه Add To Cart Redirect for WooCommerce، محصول را به محصول دیگری ریدایرکت کنید.
 •  استفاده از محتوای هاب یا افیلیت: از محتوای هاب یا لینک‌های افیلیت به جاها و منابعی که محصول را برای فروش دارند، ارجاع دهید

 نکته مهم: صفحات محصولاتی که موجود نیست را حذف نکنید. تصمیم به حذف صفحات محصولاتی که در حال حاضر موجود نیستند، تصمیمی نه‌چندان حکیمانه است. به‌جای حذف، بهتر است این صفحات را فصلی از تاریخچه وب‌سایت خود در نظر بگیرید. با این اقدام، اعتبار سئویی که برای رتبه‌گرفتن در این صفحات کسب کرده‌اید را حفظ کنید. حذف معادل شروع یک رقابت جدید برای بازیابی این اعتبار است و ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا موفق شوید.

 اجتناب از ایجاد صفحات زامبی و یتیم

 در ادامه بهتر است از ایجاد صفحات یتیم و زامبی در وب‌سایت‌های فروشگاهی خودداری کنید. صفحات یتیم، صفحاتی هستند که مخصوصاً برای سئو ایجاد شده‌اند؛ اما لینک‌های داخلی به آن‌ها اضافه نمی‌شود. این نوع صفحات نه‌تنها به بهبود سئو کمک نمی‌کنند؛ بلکه ممکن است به عملکرد سایر صفحات شما آسیب بزنند.

 صفحات زامبی نیز مانند صفحات یتیم، دارای محتوای کمی هستند که امکان سئو کردن آن‌ها را کاهش می‌دهد.

 نمایش محصولات مشابه و پیشنهادهای محصول

 استفاده از عباراتی مانند «دیگران نیز مشاهده کردند»، «دیگران نیز دوست داشتند» یا «شما ممکن است دوست داشته باشید» برای نمایش محصولات مشابه در صفحات محصول عالی است. این عبارات به بهبود زمان کلی صرف شده توسط کاربران در سایت کمک کرده و برای سئو محصولات اقدام خوبی محسوب می‌شود.

 تسهیل ارتباط: چت آنلاین، فرم تماس و شماره‌تلفن برای راهنمایی سریع از کارشناسان ما

 گذاشتن نظر کارشناسان دررابطه‌با آن محصول

 آرا و نظرات کارشناسان حوزه محصولات شما نقش حیاتی در تضمین رضایت مشتریان دارند. نظرات این افراد ماهر و متخصص، به کاربران اطمینان می‌دهد که محصولات شما باکیفیت و مطابق با نیازهای صنعت هستند. با گذاشتن نظرات کارشناسان، مشتریان به‌سرعت با الزامات و استفاده‌های محصولات آشنا می‌شوند و بهترین تصمیم را برای خرید خود اتخاذ می‌کنند. این اقدام نه‌تنها به بهبود اعتبار و شناخت برند شما کمک می‌کند؛ بلکه تجربه خرید کاربران را به سطح جدیدی از اطمینان و راحتی می‌برد.

 جلوگیری از کنیبالیزیشن

 کنیبالیزیشن، یک تهدید جدید در دنیای سئو است که از جنگ داخلی بین صفحات مشابه با یک کلمه کلیدی مشترک به وجود می‌آید. این موضوع باعث نابودی قدرت سئو صفحات محصول می‌شود. برای جلوگیری از این وضع، ضروری است که پس از تحقیق کلمات کلیدی، به‌دقت کانسپت کیوردها را تشخیص داده و کیورد تارگتینگ را با اصول به کار ببرید. این اقدام نه‌تنها مانع از رقابت غیر مناسب بین صفحات می‌شود؛ بلکه به بهبود جایگاه سئویی صفحات محصول شما کمک خواهد کرد.

 گذاشتن بخش دیدگاه‌ها: ایجاد تعامل مؤثر با مشتریان

 بخش دیدگاه‌ها بر روی صفحات محصولات سایت‌های فروشگاهی می‌تواند یک ابزار قدرتمند برای ایجاد اعتماد و بهبود سئو باشد. برای بهترین بهره‌وری از این امکان، به پنج نکته کلیدی زیر توجه داشته باشید:

 •  استفاده از کلمات کلیدی و هم‌کانسپت‌ها: در نظر داشته باشید که دیدگاه‌ها باید حاوی کلمات کلیدی مرتبط با محصول باشند. این کار به بهبود سئو صفحه کمک خواهد کرد.
 •  مطرح‌کردن سؤالات چالشی و مفید: اطرافیان و کاربران دیگر را به مشارکت ترغیب کنید. سؤالات چالشی و مفید می‌توانند بحث‌های مفیدی را در مورد محصولات ایجاد کنند.
 •  نوشتن متن‌های جامع و مفصل: اگر دیدگاه‌ها جامع و مفصل باشند، این به مشتریان کمک می‌کند تا اطلاعات دقیق‌تری درباره محصول به دست آورند و سئو را تقویت کند.
 •  پرهیز از دروغگویی و فریب کاربر: اطمینان حاصل کنید که دیدگاه‌ها مبتنی بر تجربیات واقعی مشتریان باشند و از دروغگویی پرهیز کنید.
 •  طبیعی نوشتن کامنت‌های ایجاد شده: اطمینان حاصل کنید که نظرات به طور طبیعی و واقعی نوشته شده‌اند و از استفاده از نظرات مصنوعی خودداری کنید.

 ارتقای امنیت صفحه محصول با گواهی‌نامه SSL

 حتماً به گواهی SSL برای سایت فروشگاهی خود توجه کنید، زیرا این گواهی نقش بسیار مهمی در افزایش امنیت و بهینه‌سازی سئو دارد. با استفاده از گواهی SSL، تبادل داده‌ها بین سرورها به شکل ایمنی انجام می‌شود. اهمیت این گواهی برای موتورهای جستجو، به‌ویژه گوگل، بسیار زیاد است و در ترتیب نتایج جستجو نیز تأثیرگذار است. همچنین، برخورداری از گواهی SSL اعتماد مشتریان را به سایت شما افزایش می‌دهد. حریصانه به این موضوع توجه کنید و از فواید امنیتی و سئویی که این گواهی ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.

گذاشتن صفحات محصولات در سایت مپ

 گذاشتن صفحات محصولات در سایت مپ (Sitemap) می‌تواند به بهبود رتبه‌بندی صفحات محصولات در موتورهای جستجو کمک کند. سایت مپ یک فایل XML یا HTML است که تمام صفحات و لینک‌های موجود در وب‌سایت شما را به موتورهای جستجو اطلاع می‌دهد.

 تست و بهبود فرایند ثبت‌نام و خرید محصول

 برای اطمینان از راحتی و کارایی فرایند خرید و ثبت‌نام، به‌عنوان یک کاربر نمونه، در بازه‌های زمانی مختلف این فرایندها را آزمایش کنید. مطمئن شوید که مشتریان به‌راحتی محصول موردنظر خود را پیدا کرده و آن را به سبد خرید خود افزوده و نهایتاً خرید خود را ثبت کنند. هر گونه کندی یا مشکل در دسترسی به بخش‌های مختلف یا ناکافی بودن اطلاعات مربوط به محصولات می‌تواند به کاهش فروش و رضایت مشتریان منجر شود. این تست‌ها به شما کمک خواهد کرد تا هر گونه نقص را شناسایی کرده و فرایند خرید را بهبود دهید.

 آزمایش صفحات فرود

 برای بهبود صفحات فرود خود، از ابزارهایی مانند Optimizely و -Microsoft calirty – Hotjar-Google Optimize بهره ببرید. این ابزارها امکان آزمایش حتی جزئیات کوچک در ساختار صفحات محصول را فراهم می‌کنند. با استفاده از این ابزارها، قادر به انجام آزمایش‌های بصری بر روی صفحات مختلف محصولات خود خواهید بود.

 هدف از این آزمایش‌ها، شناسایی بهترین ساختار صفحه محصول است که موجب افزایش تبدیل و جلب‌توجه مشتریان می‌شود. با اعمال تغییرات کوچک و انجام آزمایش‌های A/B، می‌توانید بهبودهای قابل‌توجهی در نحوه نمایش محصولات و اطلاعات آن‌ها ایجاد کنید. این روش باعث بهبود تجربه کاربری و افزایش تعامل با صفحات محصول خواهد شد.

نکات مهم

 •  نکته: توجه به قسمت first impression صفحه محصول: این بخش در بالای صفحه محصول قرار دارد و بسیار حائز اهمیت است. در این قسمت، اطلاعات اساسی و کلیدی برای جلب‌توجه مشتریان را ارائه دهید. از عکس‌های واقعی و باکیفیت استفاده کنید و توضیحات جذاب و مفیدی در ارتباط با محصول ارائه دهید. حتماً ویدئویی مناسب از محصول را در این بخش قرار دهید. همچنین، مواردی نظیر کیفیت، قیمت، ضمانت و بحث‌های تکنیکال را مطرح کرده و ویژگی‌های فنی از قبیل حافظه، سیستم‌عامل، و رم را به‌دقت بیان کنید. این اقدامات برای ایجاد اولین تأثیر مثبت و جلب‌توجه کاربران بسیار حیاتی هستند.”
 •  نکته: بهتر است برای محصولاتی که فروش دارند و در دسته‌بندی‌ها نیستند به‌صورت لوکیشن محور روی آنها کار کنید

نتیجه‌گیری

 با بهبود سئو صفحات محصول، به‌عنوان یک ابزار حیاتی در دسترسی به مشتریان جدید و افزایش رتبه در موتورهای جستجو، می‌توانید برنده رقابت آنلاین شوید. این اقدامات از توجه به جزئیات تکنیکی گرفته تا ارتقای تجربه کاربری، اثرات مثبتی در جذب و حفظ مشتریان خواهد داشت. با این راهنما، به دنبال راه‌های نوآورانه برای بهبود سئو صفحات محصولات باشید و از راهکارهای ارائه شده در این مقاله بهره‌مند شوید تا به‌راحتی به برتری و موفقیت در بازار آنلاین دست پیدا کنید.

فرم مشاوره

4.9/5 (12 نظر)

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید